Αποστολέας Θέμα: Robert Pattinson: «Δεν παντρεύομαι την Kristen»!  (Αναγνώστηκε 739 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος maria z

• "Ξεμαλλιάρης"
  • Καλοκαιρινή Ενέργεια +6/-0
  • Φύλο: Γυναίκα
Robert Pattinson: «Δεν παντρεύομαι την Kristen»!
« στις: Ιούλιος 24, 2012, 03:21:15 μμ »

Ο Robert Pattinson και η Kristen Stewart γνωρίστηκαν περίπου πριν τέσσερα χρόνια, όταν συναντήθηκαν στο πλατό των γυρισμάτων του “Twilight Saga”. Ο Pattinson ερωτεύτηκε αμέσως τη 18χρονη τότε συμπρωταγωνίστριά του, για την οποία μάλιστα έγραφε λυπητερά τραγούδια.

«Όταν ήρθα στο Λος Άντζελες έγραφα μελαγχολικά τραγούδια για εκείνη» δήλωσε ο βρετανός ηθοποιός σε συνέντευξή του στο περιοδικό BlackBook. «Νομίζω ότι ήθελα να ξεπεράσω ακόμα και τον Van Morrison».

Απ’ όταν έγινε γνωστό ότι είναι ζευγάρι και στην πραγματική ζωή οι θαυμαστές τους και τα ΜΜΕ έχουν βαλθεί να τους παντρέψουν, αλλά ο 26χρονος Pattinson δεν έχει τέτοιες βλέψεις… τουλάχιστον όχι ακόμα!

«Δημοσιεύτηκαν κάποιες φωτογραφίες σε ένα περιοδικό, το οποίο ισχυριζόταν ότι είχαμε παντρευτεί. Κανείς δεν ξέρει τι είναι αλήθεια και τι ψέματα», είπε ο αστέρας του “Cosmopolis” και συμπλήρωσε ότι ακόμα και η μητέρα του έχει εξαπατηθεί από ψευδή δημοσιεύματα.

«Όταν βγήκαν αυτές οι φωτογραφίες, μου τηλεφώνησε ακόμα και η ίδια η μητέρα μου, για να ρωτήσει αν αληθεύουν οι φήμες», είπε χαρακτηριστικά.
carpe diem!